Straye Trebygg AS

Kråkerøyveien 4, 1671 Fredrikstad
Tel: 412 99 555
E-post: Christer@straye.no

Org.nr.: 822 249 752

Ansatte

Image

Christer Svendsen

Daglig leder
Mob: 41299555
E-post: christer@straye.no

Image

Oskar Aardalen

Prosjektleder
Mob: 45283168
E-post: oskar@straye.no

Image

Karoline Kroken

Prosjektleder
Mob: 90533395
E-post: karoline@straye.no

Image

Eirik Sveberg

Prosjektleder
Mob: 93005868
E-post: eirik@straye.no

Image

Gjermund Bakli

Prosjektleder
Mob: 99455727
E-post: gjermund@straye.no

Alle faktura til selskapet skal sendes på EHF eller til adressen:
Strayetrebyggas@ebilag.com

Ved spørsmål, kontakt regnskap@straye.no

Faktura eller purringer som sendes til annen adresse eller i post blir dessverre ikke registrert i systemet og kommer ikke frem for attestering og betaling.